• Pompa sprzęgła SWM RS 300 500 Magura Hymec 167 Mineral Oil

Pompa sprzęgła SWM RS 300 500 Magura Hymec 167 Mineral Oil

829.00 -6% 780.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
780
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 16.4
Usługa na miejscu w RemZ Moto 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 16.4
Kurier 26
Dostępność Mało

Zamówienie telefoniczne: 662083652

Zostaw telefon

Hydrauliczna pompa sprzęgła z mocowaniem dźwigni dekompresatora, czujnikiem sprzęgła oraz obejmą na lusterko, z tłoczkiem o średnicy 9,5 mm oraz dźwignia 146mm — co daje lekkie i precyzyjne działanie układu.

Płyn roboczy: Olej mineralny NIE należy stosować płynów DOT

Wysoka jakość

MAGURA oferuje produkty najwyższej jakości, m.in. pompa sprzęgła SWM RS 300 500 . Pompa sprzęgła Model Hymec 167 to nie tylko solidne wykonanie, ale także precyzja działania, która sprawia, że jest to niezawodny element układu sprzęgła.

Łatwa instalacja

Dzięki parametrom tego produktu - Magura Hymec 167 o średnicy 9.5mm oraz dźwigni o długości 146mm - montaż pompy sprzęgła SWM RS 300 500 staje się prosty i szybki. Wystarczy odrobinę wprawy i podstawowe narzędzia, aby zamontować ten element bez konieczności korzystania z usług profesjonalisty. Dbamy o to, aby nasze produkty były przyjazne dla użytkownika podczas procesu instalacji.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie